Skrzynie wojskowe
Nawyższa jakość, wykonane do specjalnych wyzwań  
 Czy to wytrzymałe kontenery na ciężkie maszyny i silniki, duże kontenery na pociski i komponenty, czy też specjalne opakowania na elektronikę, artykuły medyczne i inne wrażliwe towary: specjalne skrzynie są przeznaczone do zadań specjalnych i zastosowań, nawet w najtrudniejszych warunkach transportowych i środowiskowych .  

 

 

Specjalnie przystosowana dla techników zbrojeniowych i inspektorów broni, mobilna skrzynia K 424 – indywidualne rozwiązanie logistyczne powstałe dzięki współpracy z wojskiem.

Obsługa logistyczna i transport sprzętu muszą być dostosowane do konkretnego celu i ładunku w każdym miejscu.

 Narzędzia specjalne, które nie są zgodne ze standardowym rozmiarem i kształtem, zwykle nie mogą być transportowane w sposób odpowiednio zabezpieczony i zajmujący mało miejsca. Ponadto warunki klimatyczne lub ograniczenia dotyczące wielkości i masy transportu, różnią się w zależności od miejsca użytkowania. Produkty muszą być dostosowane do aktualnych wymagań prawnych, szczególnie w zakresie bezpieczeństwa pracy, ergonomii i ochrony środowiska oraz powinny być zgodne z najnowszymi standardami technicznymi.

 Standardowe skrzynie transportowe

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl