Skrzynie wojskowe
Najwyższa jakość, wykonane do specjalnych wyzwań  
 Czy to wytrzymałe kontenery na ciężkie maszyny i silniki, duże kontenery na pociski i komponenty, czy też specjalne opakowania na elektronikę, artykuły medyczne i inne wrażliwe towary: specjalne skrzynie są przeznaczone do zadań specjalnych i zastosowań, nawet w najtrudniejszych warunkach transportowych i środowiskowych .  

 

 

Specjalnie przystosowana dla techników zbrojeniowych i inspektorów broni, mobilna skrzynia K 424 – indywidualne rozwiązanie logistyczne powstałe dzięki współpracy z wojskiem.

Obsługa logistyczna i transport sprzętu muszą być dostosowane do konkretnego celu i ładunku w każdym miejscu.

 Narzędzia specjalne, które nie są zgodne ze standardowym rozmiarem i kształtem, zwykle nie mogą być transportowane w sposób odpowiednio zabezpieczony i zajmujący mało miejsca. Ponadto warunki klimatyczne lub ograniczenia dotyczące wielkości i masy transportu, różnią się w zależności od miejsca użytkowania. Produkty muszą być dostosowane do aktualnych wymagań prawnych, szczególnie w zakresie bezpieczeństwa pracy, ergonomii i ochrony środowiska oraz powinny być zgodne z najnowszymi standardami technicznymi.

Kolejnym wariantem są wodoszczelne walizki najwyższej jakości przeznaczone do transportu oraz ochrony delikatnych i wartościowych przedmiotów.

Max Cases to wodoszczelna linia produktów, która została stworzona w celu, aby zapewnić  maksymalną ochronę przed, wodą, kurzem i uderzeniami podczas transportu delikatnych i wartościowych przedmiotów. Liczne Certyfikaty sprawiają, że obudowa walizki nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, wojskowych.

Walizki Hermetyczne wodoodporne posiadają certyfikaty: Dir94/62/CE , RoHS, REACH, ISO9001, OP67, ATA300

 

 Standardowe skrzynie transportowe

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl