O nas
Serdecznie witamy w sklepie internetowym skrzynie aluminioweCentrum Systemów Logistycznych.
 
Firma CSL oferuje towar najwyższej jakości w przeważającej części skierowany do zakładów produkcyjnych, firm, urzędów, służb ratunkowych...
 
Od 2001 roku mamy w ofercie skrzynie aluminiowe, walizki aluminiowe, walizki narzędziowe oraz walizki prezentacyjne z tworzywa sztucznego. Posiadamy szeroką ofertę skierowaną do firm i osób dla których pasję stanowią różnego rodzaju wyprawy - dla nich oferujemy skrzynie wyprawowe.
 
Tylko przemyślane decyzje i właściwy dobór wyposażenia sprawi, że zakupiony sprzęt będzie służył przez wiele lat pomimo ciężkich warunków użytkowania i dużej intensywności.
Większość prezentowanych w sklepie produktów zostało poddanych rygorystycznym testom, a o ich jakości świadczą posiadane certyfikaty.
 
Decydując się na zakup oferowanych przez nas profesjonalnych produktów mają Państwo pewność, że do produkcji wyrobów profesjonalnych materiałów najwyższej jakości oraz że większość z nich została wyprodukowana w zakładach zlokalizowanych na terenie Uni Europejskiej przez wykwalifikowanych pracowników.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy !
 
Centrum Systemów Logistycznych
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl