O nas
Serdecznie witamy w sklepie internetowym skrzynie aluminioweCentrum Systemów Logistycznych.
 
Firma CSL oferuje towar najwyższej jakości w przeważającej części skierowany do zakładów produkcyjnych, firm, urzędów, służb ratunkowych...
 
Od 2001 roku mamy w ofercie skrzynie aluminiowe, walizki aluminiowe, walizki narzędziowe oraz walizki prezentacyjne z tworzywa sztucznego. Posiadamy szeroką ofertę skierowaną do firm i osób dla których pasję stanowią różnego rodzaju wyprawy - dla nich oferujemy skrzynie wyprawowe.
 
Tylko przemyślane decyzje i właściwy dobór wyposażenia sprawi, że zakupiony sprzęt będzie służył przez wiele lat pomimo ciężkich warunków użytkowania i dużej intensywności.
Większość prezentowanych w sklepie produktów zostało poddanych rygorystycznym testom, a o ich jakości świadczą posiadane certyfikaty.
 
Decydując się na zakup oferowanych przez nas profesjonalnych produktów mają Państwo pewność, że do produkcji wyrobów profesjonalnych materiałów najwyższej jakości oraz że większość z nich została wyprodukowana w zakładach zlokalizowanych na terenie Uni Europejskiej przez wykwalifikowanych pracowników.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy !
 
Nasza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na naszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Wskazane informacje mogą być niekompletne lub nieaktualne, dlatego nie należy ich wykorzystywać w zastępstwie informacji dostępnych bezpośrednio w firmie CSL 798 - 129 - 609. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań aby informacje zawarte na naszej stronie były aktualne.
 
Zważając na informacyjny charakter niniejszej strony internetowej, CSL nie ponosi odpowiedzialności za kompletność lub aktualność jakichkolwiek zawartych na niej informacji.

Centrum Systemów Logistycznych
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl